Menu Close Menu
آیین افتتاح نخستين نمایشگاه " پوستر نفس " به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان شعبه اردبیل

آیین افتتاح نخستين نمایشگاه " پوستر نفس " به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان شعبه اردبیل

آیین افتتاح نخستين نمایشگاه

آیین افتتاح نخستين نمایشگاه " پوستر نفس " به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان شعبه اردبیل و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

آیین افتتاح نخستين نمایشگاه " پوستر نفس " به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان شعبه اردبیل و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با آثاری از هنرمندان داخلی و خارجی در نگارخانه قوام الدین اردبیلی مجتمع فرهنگی هنری فدک

 در این نمایشگاه که در نگارخانه مجتمع فدک اردبیل برپاست، آثار هنرمندان برجسته کشورمان و چهار کشور خارجی به نمایش گذاشته شده است.
رئیس انجمن اهدای عضو ایرانیان استان اردبیل در حاشیه این نمایشگاه در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: این نمایشگاه در حوزه هنرهای تجسمی و با هدف فرهنگسازی اهدای عضو برگزار می‌شود که جدیدترین آثار هنرمندان در این رشته در معرض دید قرار گرفته است.
مجید محمدغریبانی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه نفس به دلیل تنوع آثار و اسامی شرکت کنندگان سعی شده تا بهترین و کیفی‌ترین آثار به نمایش گذاشته شود که در نوع خود بی‌نظیر محسوب می‌شود.
وی ضرورت آگاهسازی مردم را با موضوع اهدای عضو و کمک به همنوع یادآور شد و افزود: در سال‌های اخیر موضوع اهدای عضو مورد توجه گروه‌های مختلف جامعه قرار گرفته و خیز بلندی در راستای توسعه و تقویت این امر خداپسندانه برداشته شده است.
رئیس انجمن اهدای عضو ایرانیان استان اردبیل بیان کرد: این نمایشگاه تا 23 آبان ماه در نگارخانه فدک اردبیل برپا شده که به همراه برگزاری نمایشگاه نفس ورکشاپ هنری نیز برپا خواهد شد و علاقمندان از ساعت 16 تا 19 شب می‌توانند از آن بازدید کنند.


 

 

عکس:سیمادرازی

 

اشتراک
ارسال دیدگاه
Captcha
دیدگاه کاربران