Menu Close Menu
اعزام هفتمین ایثارگر سال ۹۹ برای اهدای عضو به تهران

اعزام هفتمین ایثارگر سال ۹۹ برای اهدای عضو به تهران

اعزام هفتمین ایثارگر سال ۹۹ برای اهدای عضو به تهران

مرحوم خداداد حسینی ۵۱ ساله اهل روستای کرد نشین آغ بولاق خلخال در روز یکشنبه تاریخ ۹۹/۸/۱۸ بدنبال خونریزی مغزی از خلخال به اردبیل اعزام شده و سریعا تحت عمل جراحی تخلیه هماتوم قرار گرفت .متاسفانه دو روز بعد علایم مرگ مغزی مشخص شده و مورد برای اقدامات لازم اهدا وپیوند به کارشناسان تیم واحد فراهم آوری سپرده شد .

‍ (https://attach.fahares.com/DI8uK9k0IBPj+Wp9R4hOCA==) ‍ (https://attach.fahares.com/OsWR88Uz5zeA7M9euIqqgg==) 🔴هفتمين ايثارگر اهداي عضو در سال كرونايي ٩٩،مرحوم خداداد حسینی ۵۱ ساله اهل روستای کرد نشین آغ بولاق خلخال

سنگین ترین بار دنیاست
خیال پدری که نیست ...

✅با آمدن اولین برف پائیزی در ارتفاعات زیبای باغرو پدری مهربان ازاین دیار برای همیشه  پر کشید .با هزاران آرزو ، هزاران خیال زیبا برای زندگی در کنار فرزندانش که همه را تا به حال سرو سامان داده و دیگر زمان بازنشستگی و لذت بردنش از دسترنج سالها تلاش و بازیهای کودکانه نوه هایش داشت .

✅دریغ که کتاب روزگار ، گاه گداری به سمت و سویی غیر از آمال و آرزوهای ما انسانها ورق میخورد . کتاب زندگی این پدر مهربان با نسیم زندگی بخش اهدای عضو ورق خورد و
او بسان کبوتری سبکبال پرکشید در حالیکه رد پایش در گستره کوههای زیبای کردلر برجا ماند و صدای هی هی و قدمهای ستبرش در خاطره طبیعت دلفریب منطقه شان ماندگار شد .

✅مرحوم خداداد حسینی ۵۱ ساله اهل روستای کرد نشین آغ بولاق خلخال در روز یکشنبه تاریخ ۹۹/۸/۱۸  بدنبال خونریزی مغزی
از خلخال به اردبیل اعزام شده و سریعا تحت عمل جراحی تخلیه هماتوم قرار گرفت .متاسفانه دو روز بعد علایم مرگ مغزی مشخص شده و مورد  برای اقدامات لازم اهدا وپیوند به کارشناسان تیم واحد فراهم آوری سپرده شد . بعداز انجام معاینات و تایید نهایی متخصصین این امر ، درجلسه ای موضوع به اطلاع همراهان و خانواده رسانده شد .خوشبختانه خانواده استقبال خوبی از پیشنهاد اهدای عضو کرده و رضایت خود را اعلام کردند .

✅بعد از آزمایشات لازم از نظر کرونا و مشاوره با متخصص عفونی جهت نهایی شدن اهدای عضو ، در شامگاه روز یکشنبه ۹۹/۸/۲۵  این پدر مهربان از بیمارستان فاطمی به تهران مرکز فراهم آوری شهید حقانی اعزام گردید .

✅قدردان همکاری بی نظیر مدیر محترم خدمات پرستاری و مجموعه دفتر پرستاری و زحمات بی شائبه همکاران پرستار و عزیزان کمک پرستار در آی سی یو جراحی فاطمی هستم . از پزشکان محترم تیم تایید نیز نهایت سپاس را بخاطر حسن همکاری در مورد اعزام این موارد برای اهدای عضو نیز سپاسگزارم .

آنانکه پدر را خدا میدانند ، کفرش به کنار ولی عجب خدایی دارند

✍🏻روایت اهدای عضو بقلم معصومه نجفی زارع  مسئول واحد شناسایی و کوردیناتور ارشد واحد فراهم آوری دانشگاه

 

 

اشتراک
ارسال دیدگاه
Captcha
دیدگاه کاربران