Menu Close Menu
اعزام دهمین ایثارگر سال ۹۹ برای اهدای عضو به تهران

اعزام دهمین ایثارگر سال ۹۹ برای اهدای عضو به تهران

اعزام دهمین ایثارگر سال ۹۹ برای اهدای عضو به تهران

غم مرگ پدر ، کوچک غمی نیست جگر میسوزد و درد کمی نیست پدر زیبا گل باغ وجود است که بی او زندگی جز ماتمی نیست و باز کوچ عاشقانه پدری مهربان از دیار دارالارشاد اردبیل

▫️زنده یاد سید عزیز لطفی زارع پدری ۵۹ ساله که در خاک پاک پارس آباد مغان پا به عرصه وجود گذاشته ولی برای ادامه زندگی ساکن اردبیل شده بود بعد از سالها تلاش در راه  خدمت رسانی به ایثارگران و جانبازان جنگ تحمیلی ، خود نیز به خیل عظیم ایثارگران اهدای عضو پیوست.  

▫️وی که بدنبال خونریزی مغزی بعلت فشار خون بالای کنترل نشده در تاریخ ۱۴ بهمن ماه در بیمارستان فاطمی تحت عمل جراحی تخلیه هماتوم (خونریزی ) قرار گرفته بود متاسفانه به درمان پاسخ نداد و علایم مرگ مغزی فردای روز جراحی به تابلوی بالینی بیمار افزوده شد .

▫️ظهور علایم مرگ مغزی فرصتی کوتاه به خانواده داد تا برای ماندگار شدن و جاودانه کردن نام و یاد پدر مهربان و دلسوز خود تصمیم بزرگی بگیرند . رضایت به اهدای اعضای عزیزی که میرود و از دیده ها پنهان شده و مهمان سینه سرد خاک میشود مهمانی ای بی بازگشت و ...

▫️سه روز طول کشید تا با شرایط بالینی پدر کنار آمده و سلامت و عافیت نیازمندان لیست انتظار پیوند را بر احساسات پدر و فرزندی مقدم دانسته و نهایتا در شامگاه روز شنبه ۹۹/۱۱/۱۸ با تکمیل فرم رضایت به اهدای عضو عزیز سفر کرده شان ، نام پدر را در برگی دیگر از دفتر واحد فراهم آوری اعضاو نسوج پیوندی دانشگاه ثبت کردند.

▫️در ساعت ۴/۴۵ دقیقه بامداد روز یکشنبه ۹۹/۱۱/۱۹ سالن منتهی به آی سی یو مغز واعصاب فاطمی اردبیل مملو از دوستداران و عزاداران این سید جلیل القدر بود . پیکر ایشان برای اهدای عضو در میان اشک و آه و ناله های جانسوز خانواده ، فرزندان و دوستدارانش به تهران اعزام گردید .
▫️اهدای عضو راهیست برای ماندگار شدن و جاودانگی و خوش به سعادت آنهایی که با مرگ خود بهبودی و سلامت انسانهای دردمند و بیمار را به آنها بازمیگردانند .

 یک پدر تنها یک پدر نیست
گاهی نانی در سفره است
گاهی سقفی بالای سر
وگاهی جانی برای زندگی ست

پدر تنها قهرمانی ست که هیچوقت روی سکو نرفت و غروبش ، طلوع غمهاست

برای آن عزیز تازه درگذشته اجر اخروی و برای بازماندگان صبر جزیل از درگاه خدای مهربان مسئلت داریم .


🖋روایت اهدای عضو :معصومه نجفی زارع مسئول شناسایی و کوردیناتور ارشد واحد فراهم آوری دانشگاه

اشتراک
ارسال دیدگاه
Captcha
دیدگاه کاربران